SMD Kart Dizgi

Platin Elektronik olarak bünyemizde bulunan ESSEMTEC marka SMD dizgi makinaları ile yapılmaktadır.

Platin Elektronik olarak, bünyemizde bulunan ESSEMTEC marka SMD dizgi makinaları ile; tek yüzlü veya çift yüzlü elektronik kartları saatte 8000 komponentlik dizgi kapasitesi ile siz değerli müşterilerimize seri ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

SMD dizgide müşteri talebine göre kurşunlu ya da kurşunsuz olarak lehimleme işlemi gerçekleştirilmektedir. SMD Dizgi hattımız, 25x25 mm’den 400x300 mm’e kadar genişlikteki PCB boyutlarında ve 0,5-3,5 mm kalınlığında dizgi yapabilmektedir. SMD dizgisi yapılan PCB ‘ler sıcaklıkları oda sıcaklığından 300 °C ye kadar bağımsız olarak ayarlanabilen 5 ısıtma zonu bulunan reflow fırınımızda, ±0,5 °C sıcaklık hassasiyeti ve ±1 °C PCB sıcaklık sapması ile fırınlanmaktadır. Bu teknoloji ile SMD dizgileri ihtiyaç duyulan sıcaklık reçetesine en uygun şekilde yapılabilmektedir.

SMD dizgi ve fırınlanması biten PCB ’ler yüksek çözünürlüklü özel mikroskoplarda tek tek incelenerek varsa üretim prosesi ile ilgili bir hata saptanır. Hatalı PCB revizyona alınarak hata düzeltilir ve PCB ’ler siz değerli müşterilerimize hatasız bir şekilde teslim edilir.

Platin Elektronik SMD ve DIP dizgi konusunda Bursa’nın en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip öncü firmalardan birisidir. Tüm elektronik kartların SMD dizgisi ve lehimlemesi deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

  • Platin Grup
  • Platin Elektronik
  • Platin Serigrafi
"vizyon ortağınız"

Copyright © 2024 Platin Grup Endüstriyel Elektronik ve Serigrafi

Sitemap  |   Tasarım :interbim.com